Põhja-Tallinna elanikele pöördumine

Читать по-русски здесь
(KLÕPSATAV PILT)

Lugupeetud Põhja-Tallinna elanikud!

Neli aastat tagasi volitasite mind esindama teid Tallinna linnavolikogus ja meie linnaosa halduskogus. Nende aastate jooksul õnnestus mul koos kolleegidega Põhja-Tallinna jaoks palju kasulikku ära teha: uued trammiteed, rekonstrueeritud turg Balti jaama kõrval, uus spordikompleks Sõle tänaval, linnaosa parkide ja randade heakorrastus, teede remont – see kõik on vaid osa tehtust. Tähelepanuta polnud jäetud ka sotsiaalsed probleemid, abi sai osutatud paljudele, kes seda vajasid.

Aktiivne töö Tallinna Linnavolikogu rahanduskomisjonis andis mulle võimaluse osaleda nelja linnaeelarve ja seitsme lisaeelarve ettevalmistamisel ja vastuvõtmisel. Halduskogus töötasin ma maakomisjonis, kus sai leitud mitmeid huvitavaid lahendusi sh Kopli liinide jaoks. Olen läbi viinud kümneid ja kümneid kohtumisi valijatega ning loodan, et seegi saab teie positiivse hinnangu.

Teie toetusel jätkab Keskerakond ka järgmisel neljal aastal Põhja-Tallinnas mitme suure projektiga. Me tahame renoveerida Kopli Noortemaja, ehitada uus sotsiaalkeskus ning polikliinik, renoveerida Stroomi rannakompleks ja mitu ristmikku, jätkata laste mänguplatside programmi ning koostöös riigiga anda uus elu Linnahallile.

Tallinna transportsüsteemi arengu jätkuks on vaja lõpetada teede remonti Rocca al Mares, kavas on rekonstrueerida Gonsiori tänav, ehitada Reidi tee, korrastada Pärnu maantee, tehes see sh atraktiivseks jalutustsooniks. Veel on vaja ehitada uus ümbersõidu tee Ülemiste kandis. Muidugi jätkub jalgrattateede ehitamine üle linna, ühistransport aga muutub veelgi mugavamaks.

Me alustasime tasuta toitlustamise lasteaedades ja jätkame seda praktikat. Me arendame munitsipaalelamute süsteemi ning loome munitsipaalpanga, mille abil saavad arstid ja õpetajad osta eluaset ilma esimese sissemaksuta, mis pahatihti on suureks probleemiks korteri ostmisel. Me oleme toetanud pensionäre erinevate soodustuste ja väljamaksetega ning seegi praktika jätkub tulevikus.

Meie meeskond seisab kõigi tallinlaste huvide eest! See on põhjus, miks juba 15 aastat oleme me enamuses Linnavolikogus. Ning tänu sellele saame teostada niivõrd ambitsioonikaid projekte, nagu tasuta ühistransport. Keskerakond hindab kõrgelt teie usaldust!

Siiralt teie kandidaat
Anton Stalnuhhin

Leave Comment

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *